Teknoloji

Atomic Heart İçin Canlı Video Yayınlandı: Hogwarts Mirası Referansını İçerir

 
Yayıncı Focus Entertainment ve geliştirici Mundfish tarafından oyunseverlerin beğenisine sunulacak birinci şahıs aksiyon rol yapma oyunu Atomic Heart için canlı aksiyon fragmanı yayınlandı. Supernatural serisinden Jensen Ackles’ın yer aldığı bu videoda oyunun vahşeti, şiddeti ve daha fazlası bizlere aktarılıyor. Video aynı zamanda geçen hafta çıkış yapan Hogwarts Legacy’ye de gönderme yapıyor.
 
Alternatif bir evrende geçecek aksiyon macera oyunu çok yakında geliyor
 
 
 
21 Şubat’ta çıkacak aksiyon macera oyunu Atomic Heart, grafikleri ve yırtıcı aksiyon sistemi ile dikkat çekiyor. Gerçek zamanlı ışın izleme efektlerini destekleyecek olan bu oyun bizi Sovyetler Birliği’nin alternatif evrenine götürüyor.
 
Daha önce de belirtildiği gibi oyun, Denuvo savunma teknolojisini kullanacak. RTX40 serisi ekran kartlarına sahip oyuncular, NVIDIA DLSS 3 teknolojisinden faydalanabilecekler.
 
Atomic Heart, Steam üzerinden PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. Ayrıca Xbox Game Pass hizmetine dahil edilecektir. Böylece Xbox Game Pass aboneleri de oyunu deneyimleyebilecek.
 
Oyun şu anda ön siparişler için mevcut. Standart versiyon 699,00 TL, Gold versiyon 899,00 TL, Premium versiyon 999,00 TL’den satışta.
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu