Yaşam

Bugün hangi gün, Harika Hayatım? Şahane Hayat dizisi ne zaman ve saat kaçta yayınlanıyor?

Başrollerinde Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu’nun yer aldığı dizi ilk bölümüyle ekranlara geldi. Bugün hangi gün, Harika Hayatım? Bu nedenle soru pek çok kişi tarafından araştırılmaya başlandı. “Harika Hayatım ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta başlıyor?” Merak ediliyor. Tamam, Harika Hayatım, bugün hangi gün? Şahane Hayat dizisi ne zaman ve saat kaçta yayınlanıyor?

GÜZEL HAYATIM, HANGİ GÜN?

‘Harika Hayatım’, başrollerinde Hilal Altınbilek, Onur Tuna ve Yiğit Özşener’in yer aldığı eğlenceli bir dizi. Şahane Hayat dizisi her Çarşamba akşamı saat 20.00’de izleyiciyle buluşuyor.

BENİM HARİKA HAYATIM NE İLE İLGİLİ?

Entrika, aşk, gerilim ve heyecan dolu dizi, büyük haksızlıklarla hayat bulan, bunları aşmak için çok çalışan, bu yolda gereğini yapan ve şimdi de bu haksızlıktan kurtulmaya çalışan Şebnem’in sarsıcı hikâyesini anlatıyor. Harika bir hayat yaşarken gelip onu bulan suç geçmişi.

HARİKA HAYATIMIN OYUNCULARI KİMLER?

Şahane Hayat’ın oyuncu kadrosunda Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Nesrin Cevadzade, Gökçe Eyüboğlu, Serkan Keskin, Sumru Yavrucuk gibi ünlü isimler yer alıyor.

reyhanliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu