Ekonomi

Morgan Stanley kripto para birimi raporunda uyardı

Kripto para piyasası Mart ayında negatif bir tablo sergiliyor. Ocak ve Şubat aylarındaki artışın aksine son dönemdeki düşüşün ana faktörlerinden biri de gümüş kapı Bankanın durumunda ne oldu. Kripto para dostu banka yaptığı açıklamayla hizmetlerini sonlandıracağını duyurdu.

Bu durumun kurumsal girişlere etkileri tartışılırken, Morgan StanleyDünyanın en büyük özel bankalarından biri olan Morgan Stanley’deki Analistler’den dikkat çekici bir rapor geldi Raporda prestij para birimlerinden kripto para birimlerine geçişin yavaşlayabileceğine dikkat çekildi.

Uzmanlara göre Silvergate, kurumların kripto varlık ekosistemine geçişi için değerli bir kurumdu. analistler Sheena ŞahVe Kinji C. Steimetzgöre, bu köprülerin kaldırılması akışı önemli ölçüde yavaşlatacaktır:

Analistlere göre Silvergate’in yaşadıklarının ardından odak noktası ABD’de. İmza BankasıVe Binance oldu. Raporda ayrıca ABD düzenleyicilerinin kripto şirketlerine hizmet sağlayan bankalara karşı eylemlerini hızlandırmak üzere olabileceği belirtildi.

Bu makale ilk olarak BeInCrypto’da yayınlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu